...mít život ve vlastních rukou

Novinky a trendy

Lidé o penězích nepřemýšlejí

Šárka Horáková pracuje ve finančnictví již více než 10 let a v rozhovoru se nám svěřila, co ji vlastně vedlo k tomuto oboru a také co ráda dělá ve svém volném času. Mimo jiné se netají názorem, že lidé nepřemýšlejí nad penězi. Jak to myslí? Více v rozhovoru.

přečíst příspěvek

Máte rádi osobní výzvy?

Je ve vašem týmu spolupracovník, který již delší dobu v nynější pozici stagnuje, práce ho nebaví, neví kudy dál a hledá nový impuls? Nebo se to týká přímo vás? Řada lidí by ve své práci chtěla něco změnit, ale častokrát se nedopátrají k tomu, co by to mělo být. V tomto případě je právě pro vás a vaše spolupracovníky určen nový kurz s názvem Osobní výzva pod taktovkou PaedDr. Zuzany Vaňkové.

přečíst příspěvek

Každému pomůžeme rozumět financím

Společnosti PROFORZA se podařilo v lednu tohoto roku získat akreditaci od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na vzdělávací programy. Zeptali jsme se ředitelky pro vzdělávání PaedDr. Zuzany Vaňkové na možnosti vzdělávání, které PROFORZA nabízí prostřednictvím Manažerské business akademie. Ta má za cíl vzdělávat v oblasti finančnictví všechny, kteří se chtějí orientovat ve svých financích a procesech na trhu.

přečíst příspěvek

Investice do zlata nemůže být krokem vedle

Zlato patří mezi populární investiční komodity. Jeho obliba mezi lidmi je stále větší. Zlato spadá do neobnovitelných zdrojů, proto je velmi vzácné. To je také důvod, proč se jeho cena neustále zvyšuje. V minulosti se zlato používalo především jako platidlo. V současné době slouží však jako investiční nástroj, který je většinou ve formě zlatých slitků (cihel), mincí nebo ve formě cenných papírů. U poslední jmenované formy je zajímavostí, že cenných papírů je vydáno mnohonásobně více, než je ve světě skutečného zlata. Nejen proto se my v PROFORZA zabýváme vlastnictvím opravdového zlata, v čemž vidíme hmatatelnou jistotu a ochranu v nejistých dobách.

přečíst příspěvek

předchozí12další

NAHORU