...mít život ve vlastních rukou

Co umíme

V PROFORZA finance, a.s. se zabýváme řešením finančních otázek ve všech oblastech života. Poskytujeme komplexní nabídku v oblasti hypoték a úvěrů na bydlení. Pomůžeme vám připravit se na nepříjemné situace, jako je výpadek příjmu, úraz, dlouhodobé léčení, ztráta zaměstnání nebo invalidita.

Ukážeme vám správným nastavením spoření a investic, jak si splnit životní představy – cestování, studium vašich dětí, plnohodnotný důchodový věk. V našem portfoliu produktů nechybí pojištění motorových vozidel, domácností a nemovitostí.

Klienti, kteří se u nás registrují, mohou využít systém školení, který je seznámí se základní orientací a novinkami finančního trhu. Zájemci o vzdělávání se mohou přihlásit na studium do Manažerské business akademie, která je vystavěna na jedinečném systému osobnostního rozvoje pro úspěšné propojení s pracovní praxí.

Celé portfolio produktů je popsáno v jednotlivých záložkách s cílem vám detailněji přiblížit, v čem vám PROFORZA může být nápomocna. Klientskou registrací navíc můžete využít celou řadu benefitů, které jsou pro naše spolupracovníky připraveny.

Chcete se zaregistrovat do systému PROFORZA?

Stačí vyplnit kontaktní formulář a my se vám ozveme.

vyplňte prosím povinné údaje

NAHORU