...mít život ve vlastních rukou

Reference

Vážíme si svých klientů a jsme rádi, když je spokojenost oboustranná. Jako důkaz přikládáme pár osobních příběhů spojených s naší pomocí.


"S firmou mám dobrou zkušenost, protože mi vychází maximálně vstříc v oblasti pojistění a spoření. Kdykoliv jsem se na finančního poradce obrátila, vždy mi rychle a kvalitně poradil a vše srozumitelně vysvětlil. Naposledy to bylo s mou pojistnou událostí, která byla díky němu rychle a kladně vyřízena. Proto mohu jen doporučit."

Monika Jurasová, kuchařka


"Adama Jurečku znám 15 let a vždy se nám kvalitně staral o finanční produkty. Před 5 lety nás doma navštívil jeden jiný finanční zprostředkovatel, který nám nabídnul finanční analýzu, bylo to přesně v září roku 2011. Po finanční analýze nám vyhotovil smlouvy životního pojištění se zabezpečením smrti na 2 000 000 Kč. Manželka zjistila, že se nám pojištění hodně prodraží a tak původní životní pojištění od pana Jurečky zrušila. I přesto jsme platili měsíčně dvojnásobek částek, než před uzavřením nového pojištění. V listopadu 2011 manželka zavolala panu Jurečkovi a požádala ho o schůzku. Na schůzce nám pan Jurečka vysvětlil rizika sjednaná v pojistné smlouvě. Závěr byl z toho takový, že se musí opravdu někdo z nás zabít, abychom dosáhli na plnění, jinak z pojistných smluv nedostaneme nic. Byl moc hodný a laskavý a staré smlouvy sjednané přes jeho firmu nám obnovil. Proč o tom píši?

Protože 7. února 2012 mi v práci vybouchla tandemová pec a já jsem začal hořet a cihla, která odletěla z pece, mi sundala přilbu a rozbila hlavu. Mám 23 stehů na půlce hlavy, přes všechnu hrůzu jsem se uhasil a došel si pro pomoc do pracovní místnosti. Kdybych měl staré sjednané smlouvy přes nového zprostředkovatele, tak bych byl bez peněz, protože bych nedosáhl na plnění, nezemřel jsem. Díky obnoveným pojistným smlouvám od pana Jurečky jsem čerpal denní odškodné a hospitalizaci. Plnění za rok pracovní neschopnosti jsem měl 250 000 Kč. Chci tím říct, že i když se vám nikdy nic nestalo, je důležité být pojištěn ve všech bodech a nešetřit na svých životních pojištěních, jelikož vám vteřina může změnit celý život a finanční vyrovnání z pojištění vám život nevrátí, ale zpříjemní dobu rekonvalescence."

Radim Hyneček


Nejen jednotlivci či rodiny, ale i spousta spolupracujících firem si váží naší spolupráce, která vytváří to nejlepší pro naše klienty.

NAHORU