PROFORZA v Alpách

Na začátku června jsme po dlouhé době, která cestování zrovna nepřála, vyrazili na firemní teambuilding do malebného městečka Hermagor v rakouských Korutanech. „Koupání v horách, putování kolem jezer“ je místní slogan přímo vyzývající k akci. A vzhledem k tomu, že je zdejší krajina propletena krásnými a někdy i náročnými cyklistickými trasami, tak jsme i my, odhodlaní bikeři, na kola vyrazili.

 

Při našem 5denním pobytu jsme stihli na e-kolech navštívit krásná křišťálová ledovcová jezera Lago di Fusine (Itálie) a Weissensee (Rakousko), kde nám odměnou za zdolání několika stoupání byly krásné pohledy na jezera a zasněžené vrcholky Alp. Prozkoumali jsme i okolí jezera Pressegger See, které se nachází blízko známého lyžařského střediska Nassfeld, oblíbeného turistického cíle v létě i v zimě. Chvíle k relaxaci a odpočinku zde někteří využili ke koupání. Pohodové partě ze Ski&Bike Nassfeld Apartments tímto děkujeme za skvělé zázemí, včetně exkurze místní udírny lososů a ochutnávky tamních delikates.

 

Spoluprací s naší firmou můžete získat řadu výhod - od nadstandartních výdělků, časové flexibility, marketingové podpory Vaší činnosti až po účast na firemních akcích, kterými podporujeme příjemnou a přátelskou atmosféru v naší společnosti.

 

 

Chcete i Vy být součástí našeho týmu a zúčastnit se příště s námi? Není nic jednoduššího než se k nám přidat.

Musíte vyplnit.
Musíte vyplnit. Neplatný e-mail.
Musíte vyplnit.
Děkujeme za zájem, brzy se Vám ozveme.
Omlouváme se, ale zprávu se nepodařilo odeslat.