Nahlédněte k nám

Zajímá vás, jak funguje centrála společnosti PROFORZA? Zeptali jsme se pro vás provozní ředitelky Mgr. Zuzany Kavalové, která vede tým lidí vytvářejících backoffice pro spolupracovníky společnosti PROFORZA.

V PROFORZA vykonáváte funkci provozní ředitelky. Můžete nám práci centrály přiblížit?

Na centrále vytváříme zázemí pro naše spolupracovníky. Naši poradci se na nás mohou obrátit s jakýmkoliv dotazem či problémem od zasmluvnění až po zpracování produkce. Zajišťujeme pro ně materiály ať již propagační, tak i materiály jednotlivých obchodních partnerů. Dále organizujeme školení, teambuildingové akce a různé workshopy. A mnoho dalšího.

Ovlivnila současná pandemie nějakým způsobem vaši práci?

Asi jako všude i u nás se spousta věcí začala řešit on-line, ať už se jedná o sjednávání smluv či školení. Vzhledem k tomu, že někteří naši poradci jsou i ze vzdálenějších regionů, kratší produktová školení konaná on-line jsou přínosem. Osobní kontakt je v naší práci ale velmi důležitý, proto jsme rádi, že v současné situaci již můžeme organizovat různé firemní akce s osobní účastí. Snad to tak dlouho vydrží.


Jsou u vás ve firmě za poslední půl rok nějaké novinky?

Největší novinkou je bezesporu změna loga a celkový redesign naší značky. V rámci oživení loga jsme použili nové barvy a svěží design. Tyto prvky jsme využili i na naše nové propagační materiály, které mají naši spolupracovníci již k dispozici. Podívat se můžete na naše nové webové stránky, pracujeme na nových komunikačních kanálech směrem ke klientům i novým spolupracovníkům. V nedávné době jste mohli například zaslechnout reklamu na radiu Blaník. Věříme, že všechny tyto novinky pomohou našim poradcům v jejich práci.

 

Je doba prázdnin.  V čem je nyní provoz centrály jiný?

I během prázdnin fungujeme ve standartním režimu, provoz centrály se nijak nemění. V současné době se připravujeme na nadcházející měsíce, které jsou již tradičně v naší profesi náročné.

 

Chcete se o nás dozvědět více? Neváhejte a přidejte se k nám. Jsme tým profesionálů připravený Vám se vším pomoci.

Musíte vyplnit.
Musíte vyplnit. Neplatný email.
Musíte vyplnit.
Děkujeme za zájem, brzy se Vám ozveme.
Omlouváme se, ale zprávu se nepodařilo odeslat.