...mít život ve vlastních rukou

Máte rádi osobní výzvy?

Kurz účastníkům pomůže objevit nejen směr, ale i způsob další realizace. Pomůže účastníkům rozpoznat osobnostní faktory, které ovlivňují životní dráhu každého z nás. Absolvent kurzu se díky osobnostní diagnostice naučí využívat svůj potenciál k úspěšnému nastartování či pokračování své kariéry a růstu pracovních úspěchů. V průběhu kurzu rozpozná svůj vnitřní potenciál a předpoklady pro svou práci. Absolvent identifikuje své komunikační dovednosti a naučí se efektivně využívat svůj čas. Také si ověří, jak je schopen navazovat vztahy a pozná lépe své silné stránky i slabiny v kontaktu s druhými lidmi. Dále si specifikuje, co a jak je potřeba změnit a výsledkem bude sestavení vlastního akčního plánu.

Pro koho je kurz určen?

  • Ty, kteří chtějí zapracovat na své kariéře.
  • Ty, kteří nejsou ve své práci spokojeni.
  • Ty, kteří se na trhu práce teprve hledají.

Co si z kurzu odnesete?

  • Dozvíte se díky diagnostice osobnostní předpoklady a vlastní potenciál pro vaši práci.
  • Zkusíte si cvičení zaměřené na sebepoznání a poznání druhých.
  • Uděláte si test pracovních návyků a zjistíte možné oblasti vašeho rozvoje.
  • Naučíte se základní principy fungování dospělého člověka v pracovním procesu.
  • Naučíte se, jak vytvářet a rozvíjet kvalitní vztahy.
  • Osvojíte si práci akčního vedení sám sebe a svého rozvojového plánu.
Během kurzu si vytvoříte vlastní plán řízení vaší kariéry založený na znalostech nejen z oblasti komunikace, time-managementu, psychologie, ale také z oblasti vlastního sebepoznání, typologie osobnosti a pochopení principů, na kterých funguje vaše efektivita v pracovním prostředí. Budete tak moci plně rozvinout váš potenciál.

Co kurz obnáší?

Školení je dvoudenní. Zahrnuje skupinový rozbor osobních (rozvojových) profilů a práci s účastníky se zaměřením se zejména na pracovní rovinu a kariéru a objevení nového směru a způsobu další realizace. Vstupní podmínkou je tedy absolvování Osobního profilu, který bude pro kurz stěžejním materiálem.

Kdy to bude a kolik to stojí?

První část tohoto dvoudenního školení se uskuteční dne 14. 3. 2019, druhá část pak 11. 4. 2019. Oba termíny proběhnou v čase 9-15 hodin v obchodní kanceláři naší spolupracovnice Martiny Ježové ve Frýdku-Místku. Standardní cena školení tohoto typu činí 8.000 Kč, pro naše spolupracovníky cenu dotujeme a činí pouze 2.500 Kč na účastníka.

Jak se přihlásit?

Pokud Vás náš kurz Osobní výzva zaujal, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@proforza.cz a to nejpozději do 4.3.2019. Rádi Vám sdělíme bližší informace k účasti na tomto školení.

Neváhejte. Kapacita kurzu je omezená!

zpět na seznam

Chci se zaregistrovat na kurz Osobní výzva

Stačí vyplnit kontaktní formulář a my vám pošleme bližší informace.

vyplňte prosím povinné údaje

NAHORU