...mít život ve vlastních rukou

Novinky a trendy

Máte rádi osobní výzvy?

Je ve vašem týmu spolupracovník, který již delší dobu v nynější pozici stagnuje, práce ho nebaví, neví kudy dál a hledá nový impuls? Nebo se to týká přímo vás? Řada lidí by ve své práci chtěla něco změnit, ale častokrát se nedopátrají k tomu, co by to mělo být. V tomto případě je právě pro vás určen nový kurz s názvem Osobní výzva pod taktovkou PaedDr. Zuzany Vaňkové.

přečíst příspěvek

Nevěřte médiím, obraťte se na odborníky

I v novém roce budeme pokračovat s rozhovory spolupracovníků PROFORZA development, a. s. V prvním z nich Vám přinášíme vždy usměvavou Bc. Karin Hynečkovou, která se věnuje finančnímu poradenství již 4 roky a se společností PROFORZA spolupracuje od začátku.

přečíst příspěvek

Nová služba REMAX přináší propojení financí a realit

Společnost PROFORZA se snaží být svým klientům spolehlivým partnerem ve všech oblastech – přes bydlení, pojištění, úspory energií, investice, zkrátka vše, co se týká vašeho úspěšného a spokojeného života. Proto nyní rozšiřuje základnu svých služeb o službu v oblasti nákupu nebo prodeje nemovitostí  - a to spoluprací s RE/MAX Quality. Nyní se můžete obrátit na společnost PROFORZA už ve fázi hledání bydlení nebo prodeje nemovitosti. V současné chvíli spolupracujeme s našimi pěti makléři, kteří byli proškoleni v REMAX Akademii na realitní profesionály a kteří jsou na realitním trhu jako ryba ve vodě. Vyzpovídali jsme pro vás Jiřího Podešvu, který službu RE/MAX v PROFORZA rozjíždí. 

přečíst příspěvek

NAHORU