...mít život ve vlastních rukou

Vzdělávání

Manažerská business akademie (MBA)

Snažíme se lidem pomáhat v orientaci a rozšíření znalostí ve finanční oblasti v České republice. Chceme, abyste rozuměli svým soukromým financím i procesům na trhu. Proto jsme v PROFORZA vytvořili vzdělávací systém, který vás naučí jak základům správy financí, tak i pokročilým dovednostem - je jen na vás, jakou úroveň vzdělání zvolíte.

MBA obsahuje krátkodobé i dlouhodobé vzdělávací programy, v rámci kterých uslyšíte mnoho zajímavých informací. Po jejich absolvování budete rozumět nejen vašim financím, ale stanete se odborníkem i pro vaše klienty. Kvalitu získaného vzdělání ve finanční oblasti  dokládají certifikáty IES (International Education Society London) a akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (MŠMT).

Nebojte se využít svůj talent, rozvíjejte vaše dovednosti a posuňte se zase o kus dopředu. Věříme, že vám Manažerská business akademie od společnosti PROFORZA pomůže rozšířit obzory oblastí, ve kterých jde o vaše vlastní peníze.

Pro koho jsou programy určené?

Naše programy oslovují díky propracované struktuře širokou škálu zájemců. Studovat můžete na 4 úrovních:

  • obchodní zástupce - konzultant
  • obchodní zástupce - specialista
  • manažer prodeje
  • obchodní zástupce - expert

Pokud vás například zajímají základy spravování osobních financí a chcete se orientovat v nejvyužívanějších finančních produktech, absolvujete krátkodobější program ukončený certifikátem.

Nejdůležitější pro studium je vaše odhodlání a čas, který studiu věnujete - žádné další kritérium není podstatné. Je v našem zájmu, abyste jako klienti společnosti PROFORZA měli možnost se vzdělávat, a proto se snažíme udržet i přijatelnou cenu za jednotlivé programy.

Kdo účastníky školí?

Jsme rádi, že vám můžeme poskytnout opravdu kvalitní vzdělávání. Naši lektoři jsou zatím jediní vyučující s tak vysoce profesionální kvalifikací na finančním trhu  v ČR. Všichni jsou držiteli kvalifikace Lektor dalšího vzdělávání, udílenou MŠMT podle národní soustavy kvalifikací. Jejich znalosti z oblasti vedení podniku, manažerského rozvoje, psychologie či pedagogiky dodávají kurzu opravdovou hloubku a připraví vás do praxe.

Jaké jsou možnosti studia?

Manažerská business akademie se dělí na 4 úrovně, ze kterých si můžete vybrat tu nejvhodnější:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - KONZULTANT

Naučíte se, jak ochránit příjmy a kontrolovat výdaje, budete schopni pracovat se základními programy našich partnerů a dozvíte se, jak se chovat v obchodní praxi. Získáte dostatečné znalosti o hypotékách, investicích či o pojištění a stanete se profesionálním finančním konzultantem.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - SPECIALISTA

Být specialistou znamená znát dokonale prostředí, ve kterém se pohybujete. V tomto programu vás proto nemine důkladné školení o finanční praxi, a také o legislativě. Na konci kurzu vás čekají zákonné zkoušky. Po složení zkoušek budete zvládat obchodní dovednosti i všechny potřebné analýzy a o produktech budete mluvit bez nejmenšího problému. Jako finanční specialista získáte certifikát IES (International Education Society London) a Osvědčení o rekvalifikaci Obchodního zástupce, protože kurz je akreditovaný v rámci rekvalifikačního programu MŠMT.

MANAŽER PRODEJE

Ta pravá Manažerská business akademie začíná právě tady. Být manažerem znamená zvládat mnoho činností najednou, vždy se orientovat v situaci a perfektně zvládat komunikaci. Toto vše vás naučíme společně s ovládáním nástrojů, které vám pomohou s managementem. V závěru kurzu pro Manažera prodeje vás čeká zákonná zkouška pro obdržení certifikátu IES (International Education Society London) a Osvědčení o rekvalifikaci Manažer prodeje, protože kurz je akreditovaný v rámci rekvalifikačního programu MŠMT.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - EXPERT

Finální stupeň vzdělávacích programů PROFORZA vás připraví k závěrečným státním zkouškám České národní banky EFPA (European Financial Advisor). Budete tak mít možnost získat prestižní certifikát, který je mezinárodně uznávaný. Každá situace na finančním trhu vám bude známá a budete přesně vědět, jak se zachovat. Udělejte ve vašem životě krok dopředu a využijte vzdělávací programy PROFORZA.

Certifikát International Education Society pro společnost PROFORZA

Máte zájem se vzdělávat?

Stačí vyplnit kontaktní formulář a my vám poradíme, kde začít.

vyplňte prosím povinné údaje

NAHORU