...mít život ve vlastních rukou

Úspora energií

Služba LICIT

Chcete šetřit své měsíční náklady bez starostí a zbytečných poplatků? Chcete čerpat energie co nejlevněji? PROFORZA rozšiřuje portfolio svých služeb o novou službu „LICIT“. A co to znamená? Umíme zajistit nejvýhodnější ceny z elektronických aukcí na dodávku elektřiny a plynu do domácností, podnikatelům i organizacím veřejné správy. Nezastupujeme žádného konkrétního dodavatele energií. Jsme zprostředkovateli výběru dodavatele energií prostřednictvím elektronických aukcí.

Systém LICIT funguje na bázi elektronických aukcí, což je online jednání většího množství dodavatelů o ceně energií. Rozdíl oproti klasickým aukcím je ten, že cenu nezvyšujeme, ale snižujeme na minimum. Každý ze zapojených dodavatelů vidí pouze nejnižší cenovou nabídku v daném okamžiku a může tak flexibilně reagovat dalším snížením ceny. V elektronické aukci lze ovlivnit ceny energií bez distribučních poplatků, tzn. státem neregulovanou část energií. U zemního plynu je to 80 % z ceny a u elektřiny 45 %.

Postup služby LICIT je velmi jednoduchý a pro zákazníka naprosto bezstarostný. Potřebujeme od vás jen kopii vašeho posledního ročního vyúčtování. Na základě toho vám vytvoříme cenové porovnání, ze kterého snadno vyčtete, kolik můžete na energiích ušetřit. Pokud se rozhodnete služby využít a dáte nám pověření k zastupování, vyřídíme Vám vše se 100% administrativně právním servisem. Poté už jen obdržíte smlouvu podepsanou novým dodavatelem energie, který vzešel z elektronické aukce. Změnu dodavatele Vám zajistíme bez zbytečných starostí a papírování.

Tato služba funguje na trhu už od roku 2006. Za tu dobu ušetřila svým klientům přes 1,5 miliardy korun. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme ušetřit.

Chcete využít službu LICIT?

Stačí vyplnit kontaktní formulář a my se vám ozveme.

vyplňte prosím povinné údaje

NAHORU